Корзина
7 отзывов
ТОВ "СВТ ЗІЗ ПЛЮС"
+380673271811
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Щиток НН-10- С PREMIER Favorіt

  • В наличии

245 грн.

+380673271811
Менеджер
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Щиток НН-10- С PREMIER Favorіt
Щиток НН-10- С PREMIER FavorіtВ наличии
245 грн.
+380673271811
Менеджер
Купить

Описание

Вироблено РОСОМЗ ® за ліцензією EYEREX ® Швейцарія.
Корпус щитка Favori ® T виконаний з термостійкого матеріалу TermotreK ®, стійкий до прогорання, високим і низьким температурам і дозволяє максимально зручно піднімати щиток вгору й опускати вниз, фіксуючи в даних положеннях.

Світлофільтр покращує огляд, конструкція корпусу щитка максимально захищає голову, обличчя, шию і верхню частину грудей зварювальника і забезпечує хороший повітрообмін в просторі під щитком. Універсальне наголовне кріплення RAPID з плавним регулюванням розміру. Світлофільтр градаційний шифр від 9 до 14, розміром Євростандарта (110 ? 90 мм), захищений з двох сторін полікарбонатним покривним склом і підкладкою. Універсальне по простоті та можливості кріплення блоку світлофільтру дозволяє проводити швидку заміну покривного скла, підкладки і світлофільтру без застосування інструментів. Оптимальна маса щитка (не більше 360 гр.), робочий діапазон температур від -40 ? С до +80 ? С дозволяють використовувати дану модель у виробничих приміщеннях і на відкритих майданчиках. Сучасна збалансована конструкція корпусу, покращений огляд і оптимальна ширина щитка дозволяють проникати зварнику в обмежений простір.
Переваги корпусу Favori ® T:
-Ергономічна конструкція
-Сучасний дизайн
-Повна відповідність вимогам СЕ та ГОСТ
-Бічні канали для відведення диму, що утворюється при зварюванні
-Унікальна по простоті і надійності система кріплення світлофільтру, покривного скла і підкладки
-Обтічна форма зменшує ймовірність прилипання окалини до корпусу щитка
-Мінімальна вага.

Механізм регулювання розміру в потиличній частині дозволяє м'яко підганяти і точно регулювати за розміром щиток, надійно фіксувати щиток на голові користувача, виключає ймовірність спадання щитка, особливо при використанні з головними уборами (термостійкими підшоломниками) за рахунок мінімального кроку для підгонки за розміром голови користувача, збільшився розмірний ряд, гарантована ідеальна посадка вироби, покращився баланс.
Користувач може вибрати оптимальне для себе положення щитка, регулюючи кут нахилу шляхом перестановки бобишки в пази фіксатора.
05260 - м'який знімний гігієнічний налобний обтюратор з вінілісшкіри
05270 - м'який знімний гігієнічний налобний обтюратор з натуральної шкіри (залежно від моделі щитка) зменшує тиск на голову користувача, забезпечує комфорт при тривалому носінні та інтенсивній роботі.

Информация для заказа

  • Цена: 245 грн.